Kenneth 'Babyface' Edmonds

Kenneth Brian Edmonds

7,8
152 oceny muzyki
powrót do forum osoby Kenneth 'Babyface' Edmonds

prawdopodobnie jeden z najbardziej utalentowanych kompozytorow w historii r&b. paradokslanie jego piosenki odnosza najwieksze sukcesy gdy wykonywane sa przez innych wykonawcow - np. ehxale whitney houston, znakomite kompozycje I'll Make Love to You i End of the Road grupy Boyz II Men, czy utwory spiewane przez toni braxton. ma tez swoj wlasny hit everytime I close my eyes - swietna milosna kompozycja.
polecam tez najnowsza plyte grown and sexy z kompozyca tonight its going down, czy loneliness - jesli ktos lubi slow jamz i soczysta czarna muze bedzie zachwycony!

Qmid

Zgadzam się z Tobą, płytka G&S jest świetna, podobnie jak poprzednie - dodam tylko, że Kenny pisał również kompozycje dla Arethy Franklin, dla Mariah Carey, dla TLC, Janet Jackson i wielu innych wspaniałych artystów.

Loneliness to mój ulubiony utwór na G&S....Uwielbiam także starsze kawałki Face'a np. "It's No Crime", "Whip Appeal" czy "My Kinda Girl" - takie oldschool'owe klasyki, ale nadal się tego przyjemnie słucha:)
W sumie mogę o sobie powiedzieć, że jestem jego wielbicielką- mam większość albumów i sporo singli oraz DVD z koncertami i teledyskami.

Pozdrawiam, Qmid !!!

sandra_2

Cieszę się:) Tym bardziej, że popularność Babyface'a w Polsce jest raczej niewielka w porówaniu z ta, którą cieszy się w US chociażby. Spośród wszystkich wyprodukowanych przez niego płyt (a trochę tego jest;) najbardziej cenię sobie "Secrets" Toni Braxton i "II" Boyz II Men. Z kompozycji autorskich - za cięzki wybór... :)
Pozdrawiam również!

Qmid

całe r&b to szit więc taki utalentowany w tej dziedzinie to nie jest bardzie jako handlowiec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones