PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38416}

Włoska robota

The Italian Job
7,3 122 252
oceny
7,3 10 1 122252
6,6 15
ocen krytyków
Włoska robota
powrót do forum filmu Włoska robota

Angielska vs. Włoska

ocenił(a) film na 10

Angielska robota o wiele lepsza - moim zdaniem. Polecam też polski odpowiednik: Vinci

ocenił(a) film na 10
delmonte1

Dla mnie lepsza była włoska robota.

ocenił(a) film na 7
delmonte1

Jak dla mnie zdecydowanie lepsza Angielska, lepsza fabuła, zdecydowanie ciekawsza. Włłoska tak straszyła obsadą, a tak naprawdę z wielkiej chmury mały deszcz. Zawiódł Norton, Charlize też nic nie pokazała(i to dosłownie), jedyną dobrą kreację stworzył Sutherland ale on odpadł po 25 minutach. Angielska 9/10, Włoska naciągane 7/10.

ocenił(a) film na 10
Ajlajkgudmuwis

Zgadzam się, że angielska zdecydowanie lepsza. Włoska trochę sztucznie wyszła. Powiedziałbym, że nawet polski Vinci jest od niej lepszy.

ocenił(a) film na 7
delmonte1

Włoska > Angielska

ocenił(a) film na 9
malysz369

wloska lepsza

ocenił(a) film na 7
delmonte1

Porównywanie obu filmów to jakieś nieporozumienie. W przeciwieństwie do Włoskiej Roboty, tytuł "Angielska" jest tylko wymysłem polskiego dystrybutora. Italian Job to kino lekko sensacyjne, a The Bank Job to już mocniejszy kaliber.

delmonte1

Filmy na bardzo podobnym poziomie, jednak Bank Job przewyższa Italian Job wielowątkowością, co sobie bardzo cenię. Jednak mam pytanie do was, nie uważacie, że podstawowe wydarzenie w Italian Job jest troszeczkę niemożliwe?
Chodzi mi o to że kilku gości w zimie wpada do wody przy środku zapory jest pod powierzchnią dość długo, do brzegu daaaaaaleko a oni jeszcze trupa wzięli ze sobą. Trochę mnie to poirytowało..

ocenił(a) film na 5
Barcarek

W tak zimnej wodzie wychładzasz się wręcz błyskawicznie, a oni nawet nie byli zmarznięci po wyjściu na ląd.
No ale to przecież twardziele :D
Ciekawe również że w czasie całej akcji ze strzelaniną, zatopieniem samochodu itd. nikt postronny akurat tamtędy nie jechał, a we wcześniejszych ujęciach jednak ruch na tej drodze panował dość spory.

delmonte1

Włoska dla mnie lepsza (miła i lekka). Angielską jak na mój gust przedobrzyli. Z ciekawej i lekkiej tematyki chcieli zrobić wyższą półkę, ale nie wyszło.

of2288

hmm a Ocean's 11 ?? Pomijając porównywanie, chodzi o dobre filmy złodziejskie

delmonte1

porownujesz angielska robote do vinci :) ? serio ?!

eingrad

O co ci chodzi? Przecież Vinci to super film, zdecydowanie lepszy od włoskiej roboty to na pewno. Angielskiej nie widziałem wiec Nwm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones