PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635321}

Poranny jeździec

Dawn Rider
4,7 231
ocen
4,7 10 1 231
Poranny jeździec
powrót do forum filmu Poranny jeździec

Spokojny western ze smętnym klimatem na nudny wieczór ale powiewa tanioszką.
Puste miasteczko bez statystów i nic nowego w scenariuszu powodują, że filmu nigdy nie zobaczysz po raz drugi :D

ocenił(a) film na 7
EvilScrooge

Masz napisy? Ciekawe czemu założyciel strony o filmie nawet nie zrobił rozeznania o premierze. Film jest dawno na DVD jak pisałem w poprzednim poście.

skt84

Niestety nie ma napisów co moze być problemem dla nieznających angielskiego a i znający mogą mieć problem ze zrozumieniem pewnego starszego jegomościa w filmie :)
Często zakładając stronę filmu ludzie nie dodają więcej informacji o produkcji tak jak jest w tym przypadku. Dostajesz wiadomość o przyjętej kontrybucji i resztę olewasz... głównie dlatego, że sprawdzajacy wymagają w "źródle" takich danych jak premiera więc można pomyśleć, ze zostaną one przepisane a naprawdę je też trzeba samemu dodawać.

ocenił(a) film na 7
EvilScrooge

W sumie mógłbym sam obejrzeć, napisy chciałem na wypadek jakby ktoś chciał ten film ode mnie, jak mówisz, mało kto zna na tyle angielski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones