PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228137}

Podróż do końca nocy

Journey to the End of the Night
6,0 703
oceny
6,0 10 1 703
Podróż do końca nocy
powrót do forum filmu Podróż do końca nocy

"Miasto Boga" , "Miasto grzechu" ... to klimaty odrobinę podobne. W sumie film naprawdę
niezły i trzymający w napięciu. Świetna gra Brendana Frasera , bo przyznam że nie
sądziłem że będzie go stać na taką grę aktorską jaką zaprezentował. Ogólne wrażenia
pozytywne lecz bez większych ekscesów. Film dobry i wart obejrzenia ale tylko na jeden
raz. Zdecydowanie brakuje tego ... czegoś . 6/10 nieźle , ale szału też nie ma :)

ocenił(a) film na 5
Adash

...ojj brakuje, brakuje mu...Co do klimatu to się zgodzę że jest i to całkiem ciekawy (choć do Miasta boga bym nie śmiał nawet tego porównywać)...ale co do reszty to bardzo słabo. Albo inaczej, "Podróż do końca nocy" nie jest gniotem, ale nie ma też w sobie nic co może zaciekawić na dłużnej widza ( no może prócz brutalności, jeżeli ktoś lubi). Ja się wynudziłem i nawet "poszukiwacz" mumii prosto z drzewa tutaj nie pomógł....średniak.

ocenił(a) film na 4
Adash

33 minuta(ogladam akurat)dlaczego tego co wysłali z walizka puścili samego?Dlaczego on wracając z pieniędzmi idzie piechotą(wiemy jak jest niebezpiecznie w Brazylii)nikt go przynajmniej nie odbiera?Jak na razie słabo to widzę,bardzo naiwny scenariusz....

ocenił(a) film na 4
aronn

Dalej,wreszcie tego co wraca z kasą napadają go,obszukują całego ale plecaka,który jest obok nie tykają..A tak,zostali spłoszeni i nie zdążyli,taa akurat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones